3 روش براي ثروتمند شدن


ما تصور مي کنيم که اگر سخت کار کنيم و پول پس انداز کنيم ، روزي ثروتمند خواهيم شد. اين آرزوست ما به احتمال زياد پس اندازهاي اندک اما مفيد را به دنبال داريم. اگر مي خواهيد ثروت جدي به دست آوريد ، تعدادي رويکرد وجود دارد که مي توانيد از آنها استفاده کنيد و برخي از آنها بسيار موثرتر از بقيه هستند. بهترين راه ها به شرح زير است:


 


1. کسب و کار خود را شروع کرده و در نهايت آن را بفروشيد. اين م effectiveثرترين و اثبات شده ترين راه براي ثروتمند شدن است. اگر بتوانيد رويکرد جديدي را براي نياز واقعي مشتري پيدا کنيد و يک کسب و کار سودآور ايجاد کنيد که نيازهاي آن را برطرف کند ، ارزش واقعي ايجاد کرده ايد. اين مي تواند يک تجارت نظافت ، آرايشگاه ، مشاوره يا بانک سرمايه گذاري باشد. احتمالاً سالها کار بسيار سختي لازم است تا شرکت ايجاد شود. اکثر مشاغل جديد شکست مي خورند بنابراين خطرات زياد است. شما به تمام مهارت ها ، پويايي ، پشتکار و تلاش يک کارآفرين نياز داريد. اما اگر بتوانيد آن را کنار بگذاريد ، پاداش هاي بالقوه بسيار زياد است. اين همان چيزي است که بسياري از افراد ثروتمند جدي اين کار را کردند.


 


2. به يک شرکت نوپا بپيونديد و سهام دريافت کنيد. اگر بتوانيد در يک يا چند شرکت نوپا موقعيت خالص خود را جمع آوري کنيد ، در صورتي که شرکت پيشرفت کند و يا به يک شرکت بزرگتر فروخته شود ، فرصتي براي افزايش سرمايه جدي وجود دارد. تنها اقليتي کوچک از شرکت هاي نوپا موفق به کسب سودهاي بزرگ سرمايه اي مي شوند بنابراين شانس آن خوب نيست. با اين حال ، مي توانيد از قضاوت خود استفاده کنيد تا ببينيد کدام ايده تجاري و کدام تيم مديريتي موفق خواهند شد. کارکنان اوليه در اپل ، گوگل و مايکروسافت بر اين اساس ميليونر شدند.


 


3. از مهارت خود به عنوان يک متخصص مشاغل آزاد استفاده کنيد. اگر بتوانيد يک مهارت قابل فروش را توسعه دهيد و استقلال خود را حفظ کنيد ، مي توانيد پاداش هاي قابل توجهي به دست آوريد. اينگونه ستارگان ، نويسندگان و سرگرمي هاي ورزشي ثروتمند مي شوند. به طور کلي ، متخصصان مشاغل آزاد داراي درآمد بيشتري نسبت به کسي که در يک شرکت کار مي کند ، هستند. خطرات وجود دارد و شما بايد چيز خاصي داشته باشيد. موفقيت شما در دستان خود شماست ، بنابراين اين يک مسير محبوب براي افرادي است که مهارت خود را توسعه داده اند و مي خواهند به تنهايي دست به کار شوند.


 


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

John Shay Shelly دکتر تاج بخش كارتن پلاست Miriam Crystal angoshtaronline.ir پمپ آب